top of page

קבוצת ריצה Esports… קצת עלינו

קבוצת הריצה "Esport לרוץ בעוצמה" הוקמה על מנת להוות בית לרצים כדרך חיים.

אנו מאמינים שהספורט בכלל והריצה בפרט מהווים זרז עצום לשיפור רמת האנרגיה בחיי היומיום שלנו. אדם העושה ספורט – כל ספורט – הינו אדם שונה מאדם שלא עושה ספורט – בגישה, בחיוניות ובתוצאות שלו.
הייחוד בקבוצת הריצה E-sports הוא באבחון הראשוני שנעשה לכל רץ על מנת לבחון את רמתו, להציג לו רשת בסיסית של ידע טרם תחילת אימוניו ועל מנת לקבוע באופן משותף את מטרותיו. בנוסף אנו פועלים על מנת שתיתן את המיטב שלך.
אנו פועלים להתאים את מסגרת אימוני הריצה, עצימותם ואופיים לאופן בו מתנהל כל מתאמן במגוון רחב של רמות ויכולת וכל זאת תוך שימור חיי השגרה, המשפחה והעבודה. בנוסף לכך אנו רואים בקבוצת הריצה בסיס חברתי יומיומי. לפיכך נשלב בין חברות לספורט, בין חוויה לתרגול מאתגר ובין תנאי משטח שונים לריצה. הקבוצת ריצה מתאמנת במהלך השבוע בהרצליה, תל אביב ובסופ"ש באזורים שונים.

קבוצת ריצה

קבוצת ריצה E-Sport – למה דווקא אנחנו?

אנו מאמינים בריצה כדרך חיים. אנו שואפים לשפר את בריאות מתאמנינו, יכולותיהם ותחושתם. לפיכך אנו בקבוצת הריצה עוקבים אחר כל מתאמן/ ת באופן אישי, מגלים זמינות ופנויים לייעץ ולסייע בכל שאלה. אנו ניתן לך ליווי מלא בכלל ההבטים – אימוני הריצה, תזונה, ניהול תחרות ועוד.

כי כל אדם הוא יחיד ומיוחד

ולכן לפני שתצטרף לקבוצת הריצה שלנו תעבור אבחון מלא. האבחון יכלול ידע תיאורטי בסיסי בריצה וידע מעשי. נראה את יכולותייך ונשקף אותם בפניך. נבין מה הצרכים שלך, נכיר אותך לעומק ורק אז נעבור לקבוצת הריצה.

כי אין חכם כבעל נסיון

תעודת מאמן ריצה הינה דבר חשוב, אבל בעולם הריצה האמיתי יש צורך גם בניסיון. בקבוצת הריצה "Esport לרוץ בעוצמה", אנו מביאים עמנו שנים רבות של ניסיון בריצה, עשרות תחרויות ריצה, מרתונים, אולטרא מרתון, איש ברזל ועוד. חווינו כישלונות, חווינו הצלחות, ראינו מאמנים רבים בארץ ובעולם. אנו יודעים מה עובר על המתאמנים שלנו ומעניקים להם את כל הידע שצברנו במשך שנים רבות.

בגלל היחס האישי

כי אנחנו מקצוענים

מאמני קבוצת הריצה לומדים כל הזמן. אנו לומדים מהטובים ביותר. אנו מגיעים מוכנים לכל אימון, מתרגלים כמאמנים כל אימון על עצמנו ורק אז ניגשים להעביר אימון.

כי תמיד נשאל

מאמני הריצה יעשו את כל שביכולתם לשמור על בריאות מתאמנינו. ובמקביל נפעל בנחישות וללא לאות להגשמת כלל היעדים שלהם. בכל קושי שיעלה נבחן שוב ושוב מה הפתרון הטוב ביותר למימוש שאיפות מתאמננו.

כי כיף אצלנו

בקבוצת הריצה אנו מקפידים על חברות בנוסף לריצה. אנו מקיימים ערבי קבוצה, אימוני ריצה מגוונים הן במיקום והן בפעילות. אנו נקפיד את הרצינות להשאיר בבית ולהביא חיוכים ואהבה לאימונים.

כי אנו דואגים לך

ריצה לדרך חיים הינה ריצה המאפשרת לך להיות בריא באופן קבוע. כל צוות קבוצת הריצה  "Esport לרוץ בעוצמה ", מחויב לבריאות מתאמניו, לשמירה על עבדה בסרגל מאמצים מסודר. לא נאפשר למתאמנינו לעבוד ללא בקרה ולהפצע.

צוות המאמנים של E- Sport

אימון ריצה ערן שומרון

ערן שומרון

מדריך טריאתלון – בית הספר למקצועות הספורט. מנכ"ל באגודות ספורט מקצועי- וינגייט.- לימודי תעודה. אולטרא מרתוניסט – 100 ק"מ ו- 166 ק"מ בסובב עמק. איש ברזל מלא – ישראמן- 2012/2013/2014, 2015-2016 שלשות.

ארז בן אבי מאמן ריצה

ארז בן אבי

מאמן ריצה

שמי ארז בן אבי, אני בן 44 ומתגורר בפתח תקווה, נשוי ללימור ואבא ל4 ילדים מופלאים אני רץ להנאתי ומאחורי כ -8 מרתונים ומירוץ אולטרה של 61 ק"מ. אני מנהל חשבונות ומשלב תחביב ועבודה. אני מאמן מוסמך מבביה"ס שיאים בת"א. אני משלב מניסיוני ומהתשוקה לריצה בעבודה ובאימון, חשוב לי להעביר מניסיוני ולראות בהצלחתם של אחרים. המוטו שלי:…

ניר צלח מאמן טריאתלון

ניר צלח

מאמן טריאתלון

ניר צלח בן 23 מרמת השרון, מתאמן בטריאתלון מגיל 8, ספורטאי הישגי עד גיל 18 בטופ הישראלי,בשנת 2012 זכיתי באליפות אירופה (שנערכה באילת) לקבוצת גיל 16-17. מדריך טריאתלון מגיל 16 ומשחרורי מצהל מאמן בקבוצת ילדים ברמת השרון וצהלה.

רועי סיידון מאמן טריאתלון.jpg

רועי סיידון

מאמן טריאתלון

רועי בן 34 נשוי לשירן ואב ל 3 בנות מהממות. איש ברזל. רקע בספורט: אמי שתחייה היתה אצנית ומרתוניסטית וכנראה ממנה קיבלתי את הגנים, הסתובבתי בתחרויות ריצה מגיל קטן והתחריתי בצעירותי בטריאתלון עד גיל 19. בעל תואר ראשון בחינוך גופני וספורט של מכללת וינגייט. מאמן כושר אישי וחדר כושר. מאמן שחייה ומדריך קרב מגע. בקרוב מאמן טריאתלון מוסמך. תחביב עיקרי איירונמן - ממשיך להתאמן ולאמן לטריאתלון ולאיש ברזל. אוהב אנשים. Anything is possible!

טוני פוחקי מאמנת קבוצת ריצה

טוני פוחקי

מאמנת ריצה 

טוני סלע, בת 35
מאמנת חברות ב e-sports,
מאמנת  כושר אישית ומלווה אנשים לתזונה נכונה. 
אני עצמי עשיתי כ6 חצאי מרתון וחצי איש ברזל. 
אני מאוד אוהבת לעזור לאנשים לשפר יכולות ולגרום להם לשפר את אורח החיים שלהם
נשואה לחגי סלע- אולטרה מרתוניסט ואיש ברזל
גרה ברמת גן
תחביבים ריצות וטיולים בטבע ולקרוא ספרים

- מאמן ריצה  קבוצת רחובות יובל שדה.jpg

יובל שדה

מאמן קבוצת ריצה רחובות

אסף להב, נשוי + 3 ,מנהל רכש בחברת הייטק בעיסוקו, עשה מס' מרתונים ו-2 תחרויות של חצי איש ברזל. 
משפט מנצח: "הכל מתחיל מהשאלה "למה?" – תענו על זה ומשם הכל יהיה לכם קל!"

אבי דהן

"מאמן הריצה
המקצועי . האדיב. המסביר. המפרגן
שמביא אותך להשגים בריא ללא פציעות"

אבי דהן

אדווה אביטל

"קבוצת הריצה המדהימה שלי Esport באימונו של Eran Shomron הם השבט החדש שלי! אנשים שבזמן קצר של מספר חודשים פיתחתי אליהם חיבה כנה ועמוקה. כי כשאין כוח לקום כל בוקר לאימון שמתחיל ב5:30, 3 פעמים בשבוע ולריצת נפח בסופ"ש, אני יודעת ש כ- 50-60 משוגעים לא טועים!! כשהם קמים גם אני קמה, בסוף אימון כשניגמר הכוח תמיד יש מישהו שמעודד ומושך קדימה. והמאמן ערן שומרון, מנהיג השבט, החלילן מהמלין של קבוצות הריצה סוחף אחריו קדימה כמו קסם. וכמה שאנו קבוצה גדולה הוא מגיע לכל אחד ואחד!! 50-60 משוגעים לא טועים! רוצו בעצמה."

אדווה אביטל

bottom of page